POLICIE, ALE PROSÍM VÁS?

25. června 2016 v 7:29 | James Macik

KASACÍ
UŽVANĚNÁ VLÁDA, UŽVANĚNÁ POLICIE A ČINY SE NEČINÍ

Zase se schyluje k velkému klání, kde se bude řešit neřešitelné. Copak to nebylo nebetyčně dost, kde se dohadují strany, osoby, individua - i podivná, a pořád to nemá konce. Dokola se mele to samé. Pan Šlachta je uražený a má pravdu, že takhle ten ráj na zemi nevybudujeme. Tuhý také není zrovna pružný a má svoji hlavu a nikdo mu nebude kecat do ní blbiny.
On má pan Tuhý svoji hrdost I pěkný prachy a vláda, která jinak nevládne, se bude nad něj povyšovat? To tak! Na druhou stranu prohlášení, že část policie má rozpracovaných 400 velkých případů stojí za zmínku. To je myšleno od roku 1989, nebo od nového století? Co tak každý rok dvacet nebo třicet pět konečně vyřešit? To by jim vzalo víc jak deset let, si vyčistit "Mám udělat!" Ovšem to by tam nic nesmělo od korupčníků a vladařů přibít.

Sedí si na rukách a čas poklidně pluje dál - až do vytoužené penze? Někde je zádrhel a oni možná mají případ, ale taky svázané ruce různými serepatičkami. Pan Šlachta je vcelku tajemná osoba, i když je mi sympatická. Jenže co vím, tak se proslavil tím, že udělal tu razii na soudružku Nagyovou a srazil jí hřebínek z hlavy dolů. Jenže mě to teď připomíná případ u nás v Kovotexu: "Vrátný si všimnul, že jistý pan Konečný, pokaždé s práce prochází bránou s dvoukolákem plný pilin. Měl podezření, že něco krade. Tak ho začal zastavovat a prohrabával mu ty piliny v dvoukoláku. Nic tam neměl. Nakonec se nakrk a rozebral mu vozík a odmontoval mu oje, včetně obou kol a ložisek. Nic nenašel, a zavřít ho nemohl jenom pro podezření. Jenže za nějaký čas se zjistilo, že nějaký šizunk jim ukradl půl vozového parku dvoukoláků." Zrovna tak paní Nagyová. Hledají, co šmajzla, co odklonila, co nepřiznala a co vytunelovala, ale nikdo nebere v potaz, že už tím, že její milenec ji přihrál několik milionů na prémiích, neboť po nocích dřela jako kůň. To je podvod jako hrom, protože já dřu nejen po nocích, ale i ve dne jako kůň, a nikdo mi nedá ani milion prémie. Má to soudruzi policisté pouze ten zádrhel, že to byste museli zavřít nejen Bendu, co všechno probendí, Dienstbiera, který šustruje ve velkém a je tam ve vládě - i když je národností USA (zdalipak má prověrku utajení), ale i půl sněmovny. Řekněte mi, ale proč ne? Zákon vám ukládá uložit do chládku všechny šizuňky a ne jak říká pan Tlustý: jenom některé?

Ovšem jestli tohle je demokracie tak pozdrav pán Bůh. Ještěže máme pana Zemana, který používá zdravý selský rozum. Jenže on to všechno nemůže zvládnout sám. Měli byste mu také, hoši od fochu, trochu pomoci! Nakonec jste právě za to placení. Já vím, jsou tam usazení Švejkové, kteří si myslí, že jim za mizerných třicet tisíc nestojí se zvedat od kamen, ale je vás čtyřicet tisíc a musí být mezi vámi síla mladých idealistů, slušných právo milujících, kteří tam nejsou jen pro peníze, ale pro národ včetně svých vlastních dětí.

Policii, která byla před pár lety schopná se postavit vládním, a která jejich šéfa dokázala hnát k odpovědnosti, si potom dala sama heslo a závazný slib našim slušným lidem: "POMÁHAT A CHRÁNIT." Už i nejeden ministr říká podle pravdy, že na pozicích, kde se má rozumně rozhodovat se nic nedělá a jenom žvaní. Nekonečně žvaní a vláda nevede. Právě policie by měla zjednat pořádek. Já vím, je i tam dost povalečů, kteří vítají zahálku, ale dovolím si tvrdit, že větší část policie jsou slušní lidé a nenávidí tu neschopnost jejich vedení a vladařů. Dnes není doba na diskuze a žvanění všeho toho už jednou přežvýkaného. Dnes se už musí jednat! Udělat všechno pro to aby se vedení změnilo rozhodným způsobem a pod vedením pana Zemana,protože vláda je už tak negramotná a ze všeho tak tumpachová, že už jednou šáhla na platy policie a na hrdost členů. Dokonce se policie dovolávala i občanů, aby se za ní postavili ohledně platů a snižování stavů.
Teď však nebyla schopná sama se za slušné lidi postavit - i když - jak sami přiznávají, to mají ve služební pracovní smlouvě. Postavit se za svoje starušky a děti, které jinak za této vlády, byli, jsou a budou žebráci. Postavit se za svoje ještě nenarozené, naprosto nevinné děti. Děti, které se neprovinily ničím, než že se narodili v zemi, kde odpovědnost vůči nim je neznámý pojem. Děti, které se narodily ve špatném světě a budou se dvě generace prohýbat pod tíhou dluhů, jež jim dala do vínku generace vládnoucích bezbožných lupičů, kteří nemají kousku soucitu i odpovědnosti vůči těmto krásným, čistým dětem. Dětem, jež se narodily a budou se rodit do otroctví mamonářů, kompletně bez národní hrdosti.

Policie se nezastala ani svých rozumných vrstevníků a občanů, kteří se budou víc a víc hrbit pod knutou bankovních otrokářů. Nezastala se svých vlastních doktorů, kterým vláda cosi slíbila a teď se snaží i z těchto slibů vycouvat. Nezastala se zemědělců, kteří by měli být vyzdviženi jako živitelé národa. Nezastala se produktivních občanů, kteří svou prací horko těžko drží celý aparát nefachčenků nad vodou. Jak to je, policie nechce spravedlivou vládu, která žije s lidem. Ona chce jenom víc prachů - vem, kde vem. To vás ovšem staví na úroveň neodpovědnosti současné vlády. A porušení pracovního slibu. Spravedlnost, morální hodnoty, nadnárodní pravda, soudržnost národa, odpovědnost, národní hrdost, je jim putna-buřt. Svým postojem jenom dokazujete, že máte vládu, jakou si zasloužíte!

TATO VLÁDA SE POLICII ODMĚNÍ. Už se jim vysmála, povýšením pana ministra vnitra. Propustila několik tisíc jejich členů a chystá se propustit ještě dalších osm tisíc. Přidá jim fůru práce, ale nakonec jim stejně ubere z platů formou inflace - jako všem lidem. Až jich bude o čtvrtinu míň a zbylí budou zastrašení, aby nepřišli o to málo, co jim služba u policie nabízí, tak potom stejně do nich kopne, jako do všech členů národa. Copak si nemůžete spočítat, že nic vás nezachrání, než kompletní převrat vedení - a směru, kterým se tato vláda ubírá! "Výhovorky", že ProAlt vám nepředal přesné osnovy, a vy nechcete vyměnit jedny blbce za jiné, je hloupost a výmluva malého ducha. Celá opozice přeci předkládá dost dobře propracované osnovy - co nedělat, a co dělat, pro ozdravění celého státu. Stará vláda už ani nechce vládnout, ale chce doklepat jejich termín, aby mohly po dva roky nerušeně dokrást, co se tam ještě dá.

Pan Petr Havlíček kdesi spočítal, že celá ta vrchní špička se různě prolíná a titíž lidé jsou jednou "ministranty" toho, potom tamtoho. Jedná se o skupinu ani ne tři sta lidí. Je tragické, že národ není schopen poslat tyto lidi na odpočinek, aby žili - pouze za pense, co oni sami "naordinovali" všemu lidu. Tato vláda nepřišla ani s ničím novým, ale provádí tu samou salámovou politiku, kdy komunistická vláda se zbavila, kolečko po kolečku, řez, po řezu, všech slušných drobných živnostníků, kteří vyplňovali důležitou roli dodavatelů zboží, o které stát neměl zájem. Tato stará vláda stojí na kuřích nohou, a stačí jeden pořádný žduchanec a sama se rozsype i konečně odejde na smetiště dějin. Je pouze třeba být laskavý, a dopomoci jí v tom nekonečném "Odcházení".

Je s podivem, že Policie a Unie nejsou schopné se sjednotit a vypoklonkovat několik stovek těchto příživníků. A už vůbec je s podivem, že celý policejní sbor čítající přes čtyřicet tisíc duší není schopen zjednat pořádek a oproti jejich pracovní smlouvě, nebrání všechen lid - i třeba s nasazením života.
Nakonec sami přiznáváte, když jste žádali solidárnost národa v kasací - o vaše ubírání platů. Doufám, že si mnohé unie, včetně NOS-PČ i mnoho dalších techniků, "robkošů," vzpomene na pana Sládka, který ještě během posledních voleb sliboval, že vám nejen nesebere šest procent z platů, ale naopak vám přidá 70 procent.
Jde totiž o částečné vyrovnání platů se členskými zeměmi Unie, když už tak dobře vyrovnali - a někdy významně předčili, ceny naprosto všeho. Jediný bod: "Kde na to vezme," bylo do zblbnutí opakované pány typu Langera, Peciny, Sokola. Sládek jim dost dobře - a také do zblbnutí, opakoval, že jeho programy by uvolnili tak velké sumy, že by toho mohla vláda dosáhnout. Ovšem to by musela vláda žít s lidem a ne vysoko nad ním - v jiném světě. To by také musela být vládní priorita, nejen vykrádat tento stát, ale sloužit lidu - tak jak mají, podle pracovní smlouvy s lidem.

Vládní nejenže kradou, tunelují - jaksi pokoutně, zamlžujíc, ale a především kradou i veřejně - už jenom těmi svými opulentními platy, na které se ani zdaleka nezasloužili. Jeden druhému si přidávali platy, železné kříže, prebendy, že by se i okupanti naší země styděli. Je to dnes skutečně pátá kolona zrádců národa. To vše vysmívajíce se národu a nabádání utahovat si opasky. Oni ani nevědí, že naprostá většina lidí žila střídmě a poctivě pracovala - a už jim došla trpělivost a dávno i dírky u opasků. Ovšem, jak to vladaři můžou vědět, když se straní lidu a nežijí s nimi. Žijí si vysoko v oblacích, na Majorce, v Monaku, ve Švýcarsku. Nejdou mezi lid a mezi cikány, aby poznali jejich problémy. Nenakupují u Vietnamců a jiných přistěhovalců, aby věděli, jak oni žijí a co prodávají.
Kde je jejich vzdělanost? Odpovědnost? Státnost? Slušnost? Soudržnost s národem?
Žijí i pracují pro jiný svět!!! ….Tak ať je platí jiný svět!!!

Vzdali jsme se sami pána Boha a vnitřní odpovědnosti. Nahradili prázdné místo v duši, - hamižností. Dnešní chamtivost nezodpovědných prospěchářů nic nespraví, než přísné dodržování zákonů a přímá odpovědnost uvážlivých osob. Žádné lavírování, rozmělňování, "kašičkování", vymlouvání, omlouvání, domlouvání. Snad jednou přijdou doby, kdy národ i na takové zrůdy bude moct být benevolentní, jenže za dnešní situace je to nemístné a velice škodlivé. To je snad jediné co by se dalo Dělnické straně vytknout, - že je umírněná. Na hrubý pytel, však patří hrubá záplata! Kdo jiný než právě vy, policisté, byste to měli vědět!

Opozice by měla udělat radost národní, mladé policii a společně s nimi vypracovat konkrétnější plán, jak se dostat z bahna, do kterého nás vládní uvrhli. Jestliže pan Popelka jako amatér vám nevoní, tak se sami chopte činu, zkuste sjednotit několik unii a sami vypracovat plán, který by nejlépe odpovídal vašemu národnímu náhledu.
Vždyť jste také Češi - a v průměru i inteligentnější. Ohledně korupce, zlodějíčkování, tunelování, vyčištění koutů, kde se hromadí špína, kdo jiný, než vy a vaše expertiza by mohla být povolanější. Vždyť i policie je součást národa, je organizovaná, dobře rozložená po celé republice. Jako součást národa byste se měli chopit úkolu a pomoci tomu vleklému ODCHÁZENÍ této, ne zcela vydařené, vlády

Nevím jak se zbavit korupce a tunelování, ale mám za to, že jako národ jsme se vzdali dobrých mravů a bázně Boží. Benevolence trestu jenom podněcuje pokušení. Právě proto by měl postih takových přečinů být spravedlivě tvrdý aspoň na tomto světě, aby si ten který, dobře rozmyslel začít se angažovat v podvodech. Stát musí dát předem velkou výstrahu a potom přejít k plnění sankce všech zločinců.

Po druhé světové válce jako nejméně poničený stát v Evropě, měli jsme jedinečnou příležitost nebývale tuto zemi rozkvést.Měli jsme základ jako málokterý stát na světě. Od založení republiky jsme byli jeden z předních vyspělých států v Evropě. Měli jsme jedno z předních školních programů. Lékařské ošetření jako málokterý stát, sociální sítě na vysoké úrovni. Hmatatelný rozvoj každým rokem. Měli jsme Baťu, Škodovku, sklárny, látkový průmysl, vybudované dopravní tepny, zemědělství, kulturu, soběstačnost, šikovné a pracovité lidi.
A dnes si člen vlády a Páté Kolony dovolí říci:
"No, co, co? Podívejte se na Somálii a vůbec Afriku! Tam se mají lidé ještě hůř než vy tady. A pořád si stěžujete".

Je opravdu možné, aby lid v srdci Evropy, sám sebe nechal svou netečností, takto se zotročit a ponížit???


ODPOVĚZTE SI SAMI !!!
James Bajaja 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petr Petr | 23. října 2016 v 7:48 | Reagovat

Konečně jsem našel novou práci, na www.personalistika.cz ji můžeš najít i ty.

2 Petr Petr | 23. října 2016 v 20:54 | Reagovat

Správný web s nabídkou prací nalezneš zde www.personalistka.cz

4 BenyS BenyS | E-mail | 16. ledna 2017 v 21:58 | Reagovat

I found this page on 15th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

5 mkconsulting mkconsulting | 24. února 2017 v 19:31 | Reagovat

Účetnictví jak má být http://mkconsulting.cz

6 jklucetnictvi jklucetnictvi | Web | 9. dubna 2017 v 17:19 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama