JÁ NENÁVIDÍM HATE FREE,

10. června 2016 v 2:55 | James Macik

JÁ NENÁVIDÍM HATE FREE spolek blbců,

Jak se můžete Marie - taková vzdělaná a pěkná svazačka/dáma/paní/mladá slečno, propůjčit takové propagandě. Oni ti představitelé HATE FREE nevypadají nijak vábně a člověk na nich vidí, že jsou tam hlavně pro to, aby vyždímali z toho spolku, co se dá. Vždyť raubířství jim kouká z očí. Já bych jim dal Svobodně Nenávidět, až by jim lupalo za ušima.

Já myslím, že ten spolek je na úrovni neonacistů a pseudo-čmarikářů. I takový Tomáš Vandas by se styděl něco takového veřejně tvrdit. A že on má proč Svobodně nenávidět všechny ty pravdoláskaře, kteří svobodně nenávidí co je české, slušné i historicky podložené. A toho Vandase už málem zavřely za menší blbiny než tito nenávistníci. Ani bych se nedivil, kdyby byli za to placení nějakou Mafii, která u nás bohužel bují. Jděte radši do tunýlku nadbytečných surovin, a tam si svobodně nenáviďte. Hate Free si vymyslel nějaký kretén, který neumí ani pořádně Anglicky a kdoví jak ovládá "češtinovec." Asi žádná sláva to nebude.

Běžte prosím do Afriky, a tam si Svobodně Nenáviďte. Tam by vám zvedly mandle někoho Svobodně Nenávidět. Tam jsou rasisti a mají pivku na soudruhy bělochy, co nenávidí černochy.
Je to teda naprosto ostuda, co si ta mládež nevymyslí, jen aby mohla ždímat prašulky. Další generace by se měla učit lásce, svobodě, disciplíně, pravdomluvnosti, no a taky počítat - a ne HATE Free i nenávidět svoje bližní.

Vám všem, co chcete Svobodně Nenávidět, by měla maminka naplácat zadek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama