Co nám vladaři natropili?

9. června 2016 v 15:11 | James Macik

DLUHY? JAKÉ DLUHY? ZA CO, A KOMU?

Jsou to tři otázky, které mě mystifikují. Komu jsme vlastně a konkrétně zadlužení? Je tu mýtické zaklínadlo: Bankám!!! Ale jakým bankám a kdo je za těmi bankami. Kdo si vypůjčil a na co? Kdo vyjednal, že platíme malé úroky, ale ty dnes rostou 3 400 za sekundu. To je za minutu víc jak celoroční plat jednoho dobře placeného robkoše. Bezmála xxx milionů denně. To přeci nemohou být banky vlastněné židovskými bratry. Vždyť je známo, že soukmenovcům, kteří jsou v tísni, dávají i bezúročné půjčky. Nejenom náš stát, ale téměř všechny státy jsou však zadlužené, a jestliže dluží téměř 250 000 tisíc na hlavu včetně novorozeňat, dovoluji si říci, že jsou zadlužení až po uši, a dalo by se i říci, že jsou všichni v tísni. Nemluvíc o zadlužení jiných států jako Řecko, USA, Německa a jiné západní státy.

Zajímalo by mě: za co ty dluhy u nás nasekali? Přeci mně nemůžete tvrdit, že pan Kalousek zajde na skleničku ginu k panu Sachsovi, či Murdochovi a jen tak mezi řečí o dámách, se ho zeptá: Poslouchej Fón, nemohl bys my půjčit deset bilionů, nějak jsem to blbě spočítal a soudruzi cikáni mi odčerpávají víc než ty zasraný český robkoši odvádějí nám do kasičky. Já jim budu muset utáhnout opasky, kreténům, a říct jim upřímně: "vždyť to děláte pro sebe a svoje děti, volové."
Jeden by si myslel, že tu půjčku musí pan Kalousek zdůvodnit - a trošku lépe. Možná, že si chtěl vypůjčit na Grippeny, který lítají tak rychle, že od hranic do hranic se pilot nestačí ani vyzvracet a musí točit znova. Nebo že si chtěli nakoupit v Rakousku Pandury, který sice neplavou, ale zato odplavily do domečků různých překupníků a lichvářů pěkné jmění. Dnes jsou všichni spokojený a jenom lůza remcá, že to musej platit. Každý přeci ví, že Casa letadla ze Španělska jsou taky důležitý pro representaci a nějaký kocábky z Vodochod vládě nevoněj. Taky kdyby měli naši chrabří hoši jít pomáhat do Avganistánu pěšky, tak to by prošoupali hezkých párů bot a stálo by to možná i víc než Casa letadla ze Španělska. Navíc by byli ušlí a museli by jim masovat nohy - třeba řecké masérky, o kterých každý ví, že oni taky nejsou zadarmo a nepracují za hubičku.

Též sněmci, kteří mají 25 milionu ročně a ještě mají osobní zázemí, že jim je kdokoliv ochoten půjčit bezúročně trochu peněz. Také aby snad měli na chleba, a nedej bože, nenuzovali. Dokonce jejich fond na sto milionů přiznaných na externí analýzy, jsou troch zasmrádlý - hlavně tím utajením. Možná, že tam je i analýza pro Brusel, o kakání dětí do osmi let, za pěkných pár milionů, a oni se to hanbí přiznat. Snad tam je i podrobná analýza jak důležité by bylo, aby česká republika měla svoje ponorkové loďstvo. Anebo co se skutečně stalo s obchodním loďstvem. Údajně jsme vlastnili 44 lodí a nikdo jaksi neví, kam se poděli a který šibal je prodal panu Onassisovy, který sice už drahnou dobu nežije, ale na papíře si toho nikdo nevšimnul. Mohl to také prodat rejdaři, který vlastnil desítky zaoceánských lodí, - panu Pavlu Martinovi, který v té době byl prima ministr Kanady, a sám před tím ministr financí, jenž měl takového genia na taxy, že se zcela náhodou spletl o desetinnou čárku a přiznal panu prima ministru příjem 44 tisíc místo 440 tisíc dolarů. A to byl prima ministr a rejdař s desítkami lodí. Jsme přeci lidé a chyby se dějí. Jenže to snad ale musel odepisovat i babičky bačkory, podvazky i podprsenky a brom na uklidnění žaludku. Jo nejen v Čechách jsou tuneláři, ale ti naši se rychle učí.

Kdysi jeden pán řekl, že je nemožné, absolutně nemožné aby stát jako takový, zbankrotoval. Jakýkoliv. Před podobným problémem stál svět po druhé světové válce. Při diskuzích to došlo tak daleko, že mimo několika států, které měli jakousi schopnost platit anebo se dali lehce zmáčknout, se prostě dluh vymazal a jelo se dál močálem černým kolem bílých skal. Jestliže bankéři budou chytří, budou následovat svých dědů a otců.
Jestli budou pyšní blbci, bude válka. Ovšem dnešní válka bude krátká, ale o to víc děsivá. Přijdou také o všechny peněžní balonky, které válka jednoznačně propíchne jako bubliny a splasknou v nicotě. Svět jako takový přestane existovat, a jestli ohně nesežerou všechen kyslík, tak láva, která přeorá všechny pevniny, dokončí své. Zůstanou jen rybičky a vodní příšery. Pro zemi to bude vítané, protože si oddychne na několik desítek milionů let od těch dvounohých blbců, kteří si myslí, že jsou chytřejší než opice, nebo delfíni, a ta zem patří jenom jim. Prach jsi byl, a v prach se obrátíš. Stejně se blížíme k Maltusově předpovědi, a množstvím tuto zemi úplně a doslova posereme, že to pán bůh nebude moc čichat. Kruci písek, osm bilionů lidu, to už je docela slušný kopec trusu.

ČeskoSlovensko by mělo být spokojeno s tím, co máme a děkovat bohu, že je nás méně, kdy si země trochu vyvětrá poluci a odpočine si trochu od lidského drancování naprosto všeho. Vláda nemusí dělat experimenty, abychom nepřirozeně zvedali populaci, aby vladaři měli více robkošů a otroků na zdaňování pro jejich rozmary, včetně válek. Omezenost že k nám implantují podivné skupiny, převážně z jižních krajů, kteří přichází tuto zemi vlastně vyžírat a mají pracovní morálku daleko nižší. Začali jsme neprozřetelně se skupinami cikánů, kteří nejsou zvyklí našemu způsobu života a raději žijí po svém, za peníze poplatníků. Oni cikáni poplatníci rozhodně nejsou a pracující lid jednoznačně doplácí na benevolenci našich vladařů. Konečná invaze nepřizpůsobivých Afričanů a muslimů, jenom dovršuje a zrychluje zkázu našeho národa. Naše nová pokolení budou směsí rychle přebujelou v jakousi novou rasu, naprosto vzdálená našim kořenům. To vše za souhlasu a aktivní práce našich představitelů a jejich tajné odnože bankovních lupičů, makléřů a peněžních zlodějů.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama