Červen 2016

POLICIE, ALE PROSÍM VÁS?

25. června 2016 v 7:29 | James Macik

KASACÍ
UŽVANĚNÁ VLÁDA, UŽVANĚNÁ POLICIE A ČINY SE NEČINÍ

Zase se schyluje k velkému klání, kde se bude řešit neřešitelné. Copak to nebylo nebetyčně dost, kde se dohadují strany, osoby, individua - i podivná, a pořád to nemá konce. Dokola se mele to samé. Pan Šlachta je uražený a má pravdu, že takhle ten ráj na zemi nevybudujeme. Tuhý také není zrovna pružný a má svoji hlavu a nikdo mu nebude kecat do ní blbiny.
On má pan Tuhý svoji hrdost I pěkný prachy a vláda, která jinak nevládne, se bude nad něj povyšovat? To tak! Na druhou stranu prohlášení, že část policie má rozpracovaných 400 velkých případů stojí za zmínku. To je myšleno od roku 1989, nebo od nového století? Co tak každý rok dvacet nebo třicet pět konečně vyřešit? To by jim vzalo víc jak deset let, si vyčistit "Mám udělat!" Ovšem to by tam nic nesmělo od korupčníků a vladařů přibít.

Sedí si na rukách a čas poklidně pluje dál - až do vytoužené penze? Někde je zádrhel a oni možná mají případ, ale taky svázané ruce různými serepatičkami. Pan Šlachta je vcelku tajemná osoba, i když je mi sympatická. Jenže co vím, tak se proslavil tím, že udělal tu razii na soudružku Nagyovou a srazil jí hřebínek z hlavy dolů. Jenže mě to teď připomíná případ u nás v Kovotexu: "Vrátný si všimnul, že jistý pan Konečný, pokaždé s práce prochází bránou s dvoukolákem plný pilin. Měl podezření, že něco krade. Tak ho začal zastavovat a prohrabával mu ty piliny v dvoukoláku. Nic tam neměl. Nakonec se nakrk a rozebral mu vozík a odmontoval mu oje, včetně obou kol a ložisek. Nic nenašel, a zavřít ho nemohl jenom pro podezření. Jenže za nějaký čas se zjistilo, že nějaký šizunk jim ukradl půl vozového parku dvoukoláků." Zrovna tak paní Nagyová. Hledají, co šmajzla, co odklonila, co nepřiznala a co vytunelovala, ale nikdo nebere v potaz, že už tím, že její milenec ji přihrál několik milionů na prémiích, neboť po nocích dřela jako kůň. To je podvod jako hrom, protože já dřu nejen po nocích, ale i ve dne jako kůň, a nikdo mi nedá ani milion prémie. Má to soudruzi policisté pouze ten zádrhel, že to byste museli zavřít nejen Bendu, co všechno probendí, Dienstbiera, který šustruje ve velkém a je tam ve vládě - i když je národností USA (zdalipak má prověrku utajení), ale i půl sněmovny. Řekněte mi, ale proč ne? Zákon vám ukládá uložit do chládku všechny šizuňky a ne jak říká pan Tlustý: jenom některé?

Ovšem jestli tohle je demokracie tak pozdrav pán Bůh. Ještěže máme pana Zemana, který používá zdravý selský rozum. Jenže on to všechno nemůže zvládnout sám. Měli byste mu také, hoši od fochu, trochu pomoci! Nakonec jste právě za to placení. Já vím, jsou tam usazení Švejkové, kteří si myslí, že jim za mizerných třicet tisíc nestojí se zvedat od kamen, ale je vás čtyřicet tisíc a musí být mezi vámi síla mladých idealistů, slušných právo milujících, kteří tam nejsou jen pro peníze, ale pro národ včetně svých vlastních dětí.

Policii, která byla před pár lety schopná se postavit vládním, a která jejich šéfa dokázala hnát k odpovědnosti, si potom dala sama heslo a závazný slib našim slušným lidem: "POMÁHAT A CHRÁNIT." Už i nejeden ministr říká podle pravdy, že na pozicích, kde se má rozumně rozhodovat se nic nedělá a jenom žvaní. Nekonečně žvaní a vláda nevede. Právě policie by měla zjednat pořádek. Já vím, je i tam dost povalečů, kteří vítají zahálku, ale dovolím si tvrdit, že větší část policie jsou slušní lidé a nenávidí tu neschopnost jejich vedení a vladařů. Dnes není doba na diskuze a žvanění všeho toho už jednou přežvýkaného. Dnes se už musí jednat! Udělat všechno pro to aby se vedení změnilo rozhodným způsobem a pod vedením pana Zemana,protože vláda je už tak negramotná a ze všeho tak tumpachová, že už jednou šáhla na platy policie a na hrdost členů. Dokonce se policie dovolávala i občanů, aby se za ní postavili ohledně platů a snižování stavů.
Teď však nebyla schopná sama se za slušné lidi postavit - i když - jak sami přiznávají, to mají ve služební pracovní smlouvě. Postavit se za svoje starušky a děti, které jinak za této vlády, byli, jsou a budou žebráci. Postavit se za svoje ještě nenarozené, naprosto nevinné děti. Děti, které se neprovinily ničím, než že se narodili v zemi, kde odpovědnost vůči nim je neznámý pojem. Děti, které se narodily ve špatném světě a budou se dvě generace prohýbat pod tíhou dluhů, jež jim dala do vínku generace vládnoucích bezbožných lupičů, kteří nemají kousku soucitu i odpovědnosti vůči těmto krásným, čistým dětem. Dětem, jež se narodily a budou se rodit do otroctví mamonářů, kompletně bez národní hrdosti.

Policie se nezastala ani svých rozumných vrstevníků a občanů, kteří se budou víc a víc hrbit pod knutou bankovních otrokářů. Nezastala se svých vlastních doktorů, kterým vláda cosi slíbila a teď se snaží i z těchto slibů vycouvat. Nezastala se zemědělců, kteří by měli být vyzdviženi jako živitelé národa. Nezastala se produktivních občanů, kteří svou prací horko těžko drží celý aparát nefachčenků nad vodou. Jak to je, policie nechce spravedlivou vládu, která žije s lidem. Ona chce jenom víc prachů - vem, kde vem. To vás ovšem staví na úroveň neodpovědnosti současné vlády. A porušení pracovního slibu. Spravedlnost, morální hodnoty, nadnárodní pravda, soudržnost národa, odpovědnost, národní hrdost, je jim putna-buřt. Svým postojem jenom dokazujete, že máte vládu, jakou si zasloužíte!

TATO VLÁDA SE POLICII ODMĚNÍ. Už se jim vysmála, povýšením pana ministra vnitra. Propustila několik tisíc jejich členů a chystá se propustit ještě dalších osm tisíc. Přidá jim fůru práce, ale nakonec jim stejně ubere z platů formou inflace - jako všem lidem. Až jich bude o čtvrtinu míň a zbylí budou zastrašení, aby nepřišli o to málo, co jim služba u policie nabízí, tak potom stejně do nich kopne, jako do všech členů národa. Copak si nemůžete spočítat, že nic vás nezachrání, než kompletní převrat vedení - a směru, kterým se tato vláda ubírá! "Výhovorky", že ProAlt vám nepředal přesné osnovy, a vy nechcete vyměnit jedny blbce za jiné, je hloupost a výmluva malého ducha. Celá opozice přeci předkládá dost dobře propracované osnovy - co nedělat, a co dělat, pro ozdravění celého státu. Stará vláda už ani nechce vládnout, ale chce doklepat jejich termín, aby mohly po dva roky nerušeně dokrást, co se tam ještě dá.

Pan Petr Havlíček kdesi spočítal, že celá ta vrchní špička se různě prolíná a titíž lidé jsou jednou "ministranty" toho, potom tamtoho. Jedná se o skupinu ani ne tři sta lidí. Je tragické, že národ není schopen poslat tyto lidi na odpočinek, aby žili - pouze za pense, co oni sami "naordinovali" všemu lidu. Tato vláda nepřišla ani s ničím novým, ale provádí tu samou salámovou politiku, kdy komunistická vláda se zbavila, kolečko po kolečku, řez, po řezu, všech slušných drobných živnostníků, kteří vyplňovali důležitou roli dodavatelů zboží, o které stát neměl zájem. Tato stará vláda stojí na kuřích nohou, a stačí jeden pořádný žduchanec a sama se rozsype i konečně odejde na smetiště dějin. Je pouze třeba být laskavý, a dopomoci jí v tom nekonečném "Odcházení".

Je s podivem, že Policie a Unie nejsou schopné se sjednotit a vypoklonkovat několik stovek těchto příživníků. A už vůbec je s podivem, že celý policejní sbor čítající přes čtyřicet tisíc duší není schopen zjednat pořádek a oproti jejich pracovní smlouvě, nebrání všechen lid - i třeba s nasazením života.
Nakonec sami přiznáváte, když jste žádali solidárnost národa v kasací - o vaše ubírání platů. Doufám, že si mnohé unie, včetně NOS-PČ i mnoho dalších techniků, "robkošů," vzpomene na pana Sládka, který ještě během posledních voleb sliboval, že vám nejen nesebere šest procent z platů, ale naopak vám přidá 70 procent.
Jde totiž o částečné vyrovnání platů se členskými zeměmi Unie, když už tak dobře vyrovnali - a někdy významně předčili, ceny naprosto všeho. Jediný bod: "Kde na to vezme," bylo do zblbnutí opakované pány typu Langera, Peciny, Sokola. Sládek jim dost dobře - a také do zblbnutí, opakoval, že jeho programy by uvolnili tak velké sumy, že by toho mohla vláda dosáhnout. Ovšem to by musela vláda žít s lidem a ne vysoko nad ním - v jiném světě. To by také musela být vládní priorita, nejen vykrádat tento stát, ale sloužit lidu - tak jak mají, podle pracovní smlouvy s lidem.

Vládní nejenže kradou, tunelují - jaksi pokoutně, zamlžujíc, ale a především kradou i veřejně - už jenom těmi svými opulentními platy, na které se ani zdaleka nezasloužili. Jeden druhému si přidávali platy, železné kříže, prebendy, že by se i okupanti naší země styděli. Je to dnes skutečně pátá kolona zrádců národa. To vše vysmívajíce se národu a nabádání utahovat si opasky. Oni ani nevědí, že naprostá většina lidí žila střídmě a poctivě pracovala - a už jim došla trpělivost a dávno i dírky u opasků. Ovšem, jak to vladaři můžou vědět, když se straní lidu a nežijí s nimi. Žijí si vysoko v oblacích, na Majorce, v Monaku, ve Švýcarsku. Nejdou mezi lid a mezi cikány, aby poznali jejich problémy. Nenakupují u Vietnamců a jiných přistěhovalců, aby věděli, jak oni žijí a co prodávají.
Kde je jejich vzdělanost? Odpovědnost? Státnost? Slušnost? Soudržnost s národem?
Žijí i pracují pro jiný svět!!! ….Tak ať je platí jiný svět!!!

Vzdali jsme se sami pána Boha a vnitřní odpovědnosti. Nahradili prázdné místo v duši, - hamižností. Dnešní chamtivost nezodpovědných prospěchářů nic nespraví, než přísné dodržování zákonů a přímá odpovědnost uvážlivých osob. Žádné lavírování, rozmělňování, "kašičkování", vymlouvání, omlouvání, domlouvání. Snad jednou přijdou doby, kdy národ i na takové zrůdy bude moct být benevolentní, jenže za dnešní situace je to nemístné a velice škodlivé. To je snad jediné co by se dalo Dělnické straně vytknout, - že je umírněná. Na hrubý pytel, však patří hrubá záplata! Kdo jiný než právě vy, policisté, byste to měli vědět!

Opozice by měla udělat radost národní, mladé policii a společně s nimi vypracovat konkrétnější plán, jak se dostat z bahna, do kterého nás vládní uvrhli. Jestliže pan Popelka jako amatér vám nevoní, tak se sami chopte činu, zkuste sjednotit několik unii a sami vypracovat plán, který by nejlépe odpovídal vašemu národnímu náhledu.
Vždyť jste také Češi - a v průměru i inteligentnější. Ohledně korupce, zlodějíčkování, tunelování, vyčištění koutů, kde se hromadí špína, kdo jiný, než vy a vaše expertiza by mohla být povolanější. Vždyť i policie je součást národa, je organizovaná, dobře rozložená po celé republice. Jako součást národa byste se měli chopit úkolu a pomoci tomu vleklému ODCHÁZENÍ této, ne zcela vydařené, vlády

Nevím jak se zbavit korupce a tunelování, ale mám za to, že jako národ jsme se vzdali dobrých mravů a bázně Boží. Benevolence trestu jenom podněcuje pokušení. Právě proto by měl postih takových přečinů být spravedlivě tvrdý aspoň na tomto světě, aby si ten který, dobře rozmyslel začít se angažovat v podvodech. Stát musí dát předem velkou výstrahu a potom přejít k plnění sankce všech zločinců.

Po druhé světové válce jako nejméně poničený stát v Evropě, měli jsme jedinečnou příležitost nebývale tuto zemi rozkvést.Měli jsme základ jako málokterý stát na světě. Od založení republiky jsme byli jeden z předních vyspělých států v Evropě. Měli jsme jedno z předních školních programů. Lékařské ošetření jako málokterý stát, sociální sítě na vysoké úrovni. Hmatatelný rozvoj každým rokem. Měli jsme Baťu, Škodovku, sklárny, látkový průmysl, vybudované dopravní tepny, zemědělství, kulturu, soběstačnost, šikovné a pracovité lidi.
A dnes si člen vlády a Páté Kolony dovolí říci:
"No, co, co? Podívejte se na Somálii a vůbec Afriku! Tam se mají lidé ještě hůř než vy tady. A pořád si stěžujete".

Je opravdu možné, aby lid v srdci Evropy, sám sebe nechal svou netečností, takto se zotročit a ponížit???


ODPOVĚZTE SI SAMI !!!
James Bajaja
JÁ NENÁVIDÍM HATE FREE,

10. června 2016 v 2:55 | James Macik

JÁ NENÁVIDÍM HATE FREE spolek blbců,

Jak se můžete Marie - taková vzdělaná a pěkná svazačka/dáma/paní/mladá slečno, propůjčit takové propagandě. Oni ti představitelé HATE FREE nevypadají nijak vábně a člověk na nich vidí, že jsou tam hlavně pro to, aby vyždímali z toho spolku, co se dá. Vždyť raubířství jim kouká z očí. Já bych jim dal Svobodně Nenávidět, až by jim lupalo za ušima.

Já myslím, že ten spolek je na úrovni neonacistů a pseudo-čmarikářů. I takový Tomáš Vandas by se styděl něco takového veřejně tvrdit. A že on má proč Svobodně nenávidět všechny ty pravdoláskaře, kteří svobodně nenávidí co je české, slušné i historicky podložené. A toho Vandase už málem zavřely za menší blbiny než tito nenávistníci. Ani bych se nedivil, kdyby byli za to placení nějakou Mafii, která u nás bohužel bují. Jděte radši do tunýlku nadbytečných surovin, a tam si svobodně nenáviďte. Hate Free si vymyslel nějaký kretén, který neumí ani pořádně Anglicky a kdoví jak ovládá "češtinovec." Asi žádná sláva to nebude.

Běžte prosím do Afriky, a tam si Svobodně Nenáviďte. Tam by vám zvedly mandle někoho Svobodně Nenávidět. Tam jsou rasisti a mají pivku na soudruhy bělochy, co nenávidí černochy.
Je to teda naprosto ostuda, co si ta mládež nevymyslí, jen aby mohla ždímat prašulky. Další generace by se měla učit lásce, svobodě, disciplíně, pravdomluvnosti, no a taky počítat - a ne HATE Free i nenávidět svoje bližní.

Vám všem, co chcete Svobodně Nenávidět, by měla maminka naplácat zadek.

Co nám vladaři natropili?

9. června 2016 v 15:11 | James Macik

DLUHY? JAKÉ DLUHY? ZA CO, A KOMU?

Jsou to tři otázky, které mě mystifikují. Komu jsme vlastně a konkrétně zadlužení? Je tu mýtické zaklínadlo: Bankám!!! Ale jakým bankám a kdo je za těmi bankami. Kdo si vypůjčil a na co? Kdo vyjednal, že platíme malé úroky, ale ty dnes rostou 3 400 za sekundu. To je za minutu víc jak celoroční plat jednoho dobře placeného robkoše. Bezmála xxx milionů denně. To přeci nemohou být banky vlastněné židovskými bratry. Vždyť je známo, že soukmenovcům, kteří jsou v tísni, dávají i bezúročné půjčky. Nejenom náš stát, ale téměř všechny státy jsou však zadlužené, a jestliže dluží téměř 250 000 tisíc na hlavu včetně novorozeňat, dovoluji si říci, že jsou zadlužení až po uši, a dalo by se i říci, že jsou všichni v tísni. Nemluvíc o zadlužení jiných států jako Řecko, USA, Německa a jiné západní státy.

Zajímalo by mě: za co ty dluhy u nás nasekali? Přeci mně nemůžete tvrdit, že pan Kalousek zajde na skleničku ginu k panu Sachsovi, či Murdochovi a jen tak mezi řečí o dámách, se ho zeptá: Poslouchej Fón, nemohl bys my půjčit deset bilionů, nějak jsem to blbě spočítal a soudruzi cikáni mi odčerpávají víc než ty zasraný český robkoši odvádějí nám do kasičky. Já jim budu muset utáhnout opasky, kreténům, a říct jim upřímně: "vždyť to děláte pro sebe a svoje děti, volové."
Jeden by si myslel, že tu půjčku musí pan Kalousek zdůvodnit - a trošku lépe. Možná, že si chtěl vypůjčit na Grippeny, který lítají tak rychle, že od hranic do hranic se pilot nestačí ani vyzvracet a musí točit znova. Nebo že si chtěli nakoupit v Rakousku Pandury, který sice neplavou, ale zato odplavily do domečků různých překupníků a lichvářů pěkné jmění. Dnes jsou všichni spokojený a jenom lůza remcá, že to musej platit. Každý přeci ví, že Casa letadla ze Španělska jsou taky důležitý pro representaci a nějaký kocábky z Vodochod vládě nevoněj. Taky kdyby měli naši chrabří hoši jít pomáhat do Avganistánu pěšky, tak to by prošoupali hezkých párů bot a stálo by to možná i víc než Casa letadla ze Španělska. Navíc by byli ušlí a museli by jim masovat nohy - třeba řecké masérky, o kterých každý ví, že oni taky nejsou zadarmo a nepracují za hubičku.

Též sněmci, kteří mají 25 milionu ročně a ještě mají osobní zázemí, že jim je kdokoliv ochoten půjčit bezúročně trochu peněz. Také aby snad měli na chleba, a nedej bože, nenuzovali. Dokonce jejich fond na sto milionů přiznaných na externí analýzy, jsou troch zasmrádlý - hlavně tím utajením. Možná, že tam je i analýza pro Brusel, o kakání dětí do osmi let, za pěkných pár milionů, a oni se to hanbí přiznat. Snad tam je i podrobná analýza jak důležité by bylo, aby česká republika měla svoje ponorkové loďstvo. Anebo co se skutečně stalo s obchodním loďstvem. Údajně jsme vlastnili 44 lodí a nikdo jaksi neví, kam se poděli a který šibal je prodal panu Onassisovy, který sice už drahnou dobu nežije, ale na papíře si toho nikdo nevšimnul. Mohl to také prodat rejdaři, který vlastnil desítky zaoceánských lodí, - panu Pavlu Martinovi, který v té době byl prima ministr Kanady, a sám před tím ministr financí, jenž měl takového genia na taxy, že se zcela náhodou spletl o desetinnou čárku a přiznal panu prima ministru příjem 44 tisíc místo 440 tisíc dolarů. A to byl prima ministr a rejdař s desítkami lodí. Jsme přeci lidé a chyby se dějí. Jenže to snad ale musel odepisovat i babičky bačkory, podvazky i podprsenky a brom na uklidnění žaludku. Jo nejen v Čechách jsou tuneláři, ale ti naši se rychle učí.

Kdysi jeden pán řekl, že je nemožné, absolutně nemožné aby stát jako takový, zbankrotoval. Jakýkoliv. Před podobným problémem stál svět po druhé světové válce. Při diskuzích to došlo tak daleko, že mimo několika států, které měli jakousi schopnost platit anebo se dali lehce zmáčknout, se prostě dluh vymazal a jelo se dál močálem černým kolem bílých skal. Jestliže bankéři budou chytří, budou následovat svých dědů a otců.
Jestli budou pyšní blbci, bude válka. Ovšem dnešní válka bude krátká, ale o to víc děsivá. Přijdou také o všechny peněžní balonky, které válka jednoznačně propíchne jako bubliny a splasknou v nicotě. Svět jako takový přestane existovat, a jestli ohně nesežerou všechen kyslík, tak láva, která přeorá všechny pevniny, dokončí své. Zůstanou jen rybičky a vodní příšery. Pro zemi to bude vítané, protože si oddychne na několik desítek milionů let od těch dvounohých blbců, kteří si myslí, že jsou chytřejší než opice, nebo delfíni, a ta zem patří jenom jim. Prach jsi byl, a v prach se obrátíš. Stejně se blížíme k Maltusově předpovědi, a množstvím tuto zemi úplně a doslova posereme, že to pán bůh nebude moc čichat. Kruci písek, osm bilionů lidu, to už je docela slušný kopec trusu.

ČeskoSlovensko by mělo být spokojeno s tím, co máme a děkovat bohu, že je nás méně, kdy si země trochu vyvětrá poluci a odpočine si trochu od lidského drancování naprosto všeho. Vláda nemusí dělat experimenty, abychom nepřirozeně zvedali populaci, aby vladaři měli více robkošů a otroků na zdaňování pro jejich rozmary, včetně válek. Omezenost že k nám implantují podivné skupiny, převážně z jižních krajů, kteří přichází tuto zemi vlastně vyžírat a mají pracovní morálku daleko nižší. Začali jsme neprozřetelně se skupinami cikánů, kteří nejsou zvyklí našemu způsobu života a raději žijí po svém, za peníze poplatníků. Oni cikáni poplatníci rozhodně nejsou a pracující lid jednoznačně doplácí na benevolenci našich vladařů. Konečná invaze nepřizpůsobivých Afričanů a muslimů, jenom dovršuje a zrychluje zkázu našeho národa. Naše nová pokolení budou směsí rychle přebujelou v jakousi novou rasu, naprosto vzdálená našim kořenům. To vše za souhlasu a aktivní práce našich představitelů a jejich tajné odnože bankovních lupičů, makléřů a peněžních zlodějů.

ZÁVĚR BAIŠOVA PROJEVU

1. června 2016 v 5:48 | James Macik


Poslední část projevu pana Babiše, kterým potvrzuje, co všichni víte.
ZÁVĚR PROJEVU:
*************************************************************
V roce 2010 zrazu bylo 43,8 miliard nových úvěrových smluv, oproti průměru let 2008, 2009 bylo 23. 20 miliard korun úvěrů v bilanci je v defaultě, to znamená, že je nevymahatelných. 20 miliard, vážení. A dalších 20 miliard korun je ohrožených. Hazard, který dovolily předchozí pravicové vlády České exportní bance, stojí daňové poplatníky už 6,7 miliardy korun. A z toho nám bylo doposud předloženo, stojí vykrytí dotací pojistných fondů EGAP daňové poplatníky téměř 5 miliard.

Proč se mimořádná schůze Sněmovny nesvolá kvůli vypořádání církevních restitucí? To je velké domů pana Kalouska. Kdy stát vrátí majetek v hodnotě 75 miliard korun? A za nevydaný majetek bude církvím vyplaceno 59 miliard korun v průběhu 30 let navyšovaných o inflaci. Částka se může vyšplhat na 96 miliard, přičemž 17 let bude náš stát také přispívat na výplaty duchovním. Takže celkově nás to může stát 171 miliard korun.
Nepopírám, že církevní restituce byly správným krokem. Ale ne v takové formě, která měla za cíl jediné - vytáhnout další peníze z kapes občanů do politických stran. A hlavní otázkou je, jak byl tento Kalouskův tunel zrealizován. Jeden pamětník říká, že Jankovský, tehdejší ministr pro místní rozvoj, za Nečasovo-Kalouskovy vlády dostal konkrétní částku, kolik má stát církvím vrátit a zaplatit. Jenom tak si můžeme vysvětlit, proč podle výpočtu Českého statistického úřadu stát v případě církevních restitucí ocenil majetek příliš draho, takže i cena za nevydaný majetek je nadhodnocena. Podle interní zprávy statistického úřadu v roce 2015, kterou zveřejnila média, měla být cena za metr čtvereční zemědělské půdy zhruba 14 korun. A proč stát zaplatil 44, když to mělo být 14? 44! A lesní pozemky měly být 10 korun a stát zaplatil 27!
Takže zjednodušeně řečeno to znamená, že kvůli schválení Nečasovou vládou a iniciátorem celého projektu církevních restitucí panem Kalouskem bude stát vyplácet peněžní náhradu o miliardy vyšší, než by musel, a to bude až do roku 2043.

A co třeba mimořádná schůze kvůli solárním spekulantům? Celkem Češi - daňoví poplatníci zaplatí kvůli špatnému zákonu zhruba 600 miliard korun navíc za podporu solárních baronů, což je kvalifikovaný odhad Energetického regulačního úřadu. A navíc pět z dvaceti největších solárních elektráren mělo anonymní akcie. Kdopak asi byl jejich vlastníkem? Martin Roman? Nebo Háva od Kalouska? Kmotři? Nebo dokonce někteří poslanci?

Když náklady na solární elektrárny začaly prudce klesat, ale podpora ceny garantované státem ne, očekávalo se, že vláda Mirka Topolánka nějak zareaguje. K ničemu nedošlo. Důsledky - jedno z největších tunelů na veřejné prostředky se tak potýkáme dodnes. Za rok 2016 vydá český státní rozpočet na podporu obnovitelných zdrojů téměř 44 miliard, z toho je dotace ze státního rozpočtu 22 miliard a zbytek zaplatí občané.
Privatizace Letiště Praha. Tento plánovaný tunel za 100 miliard odtajnily Janouškovy odposlechy. To byl pán z ODS. Aktéři: Kalousek, Topolánek, Řebíček, Bém. Podle odposlechů si měli rozdělit provizi z privatizace Letiště Praha, které mělo hodnotu 100 miliard. A tehdy byl akcionářem letiště samozřejmě pan ministr Kalousek. Tuhle miliardovou šarádu váš zatrhnul až pád vlády. Naštěstí. Ale Řebíček s Kalouskem stihli aspoň pro letiště koupit totálně předražený pozemek za 4 miliardy, který kdysi patřil státu.
Prodej ČSA. Zase je to ten pan ministr financí Kalousek. 44 procent jste prodali za 67,5 milionu korun. Ano, slyšíte správně. Víte, co na to tehdy řekl majitel letecké společnosti Travel Service pan Šimáně? Že Kalousek a jeho parta prodala tento podíl za cenu půlky motoru Boeingu 737.
Dotační podvody. Já se ptám, prostřednictvím paní předsedající, paní Němcové, ta tu sedí 18 let. Svolali jste mimořádnou schůzi třeba kvůli největšímu dotačnímu podvodu ROP Severozápad, kde byl tehdejší šéf Petr Kušnierz už odsouzen na pět let za to, že si říkal o úplatky? Právě dnes ho soud poslal do vězení na sedm let za ovlivňování dotačních projektů v hodnotě 1,4 miliardy korun. Zajímalo by vás, kdo ho do funkce dosadil? No přece ODS. Konkrétně tehdejší předseda regionální rady Jiří Šulc. A pan Kušnierz začal u soudu mluvit - o tom, jak ho ovládala chobotnice vedená lidmi napojenými na ODS. A vysvětloval to tady někdo?
Není ztrátou času svolávat mimořádnou schůzi sněmovny kvůli pseudokauze Čapí hnízdo? Když ve Sněmovně leží 107 zákonů, které čekají na projednání! Zákon o prokazování původu majetku. Zákony na regulaci a vyšší zdanění hazardu. Proč je mi touto mimořádnou schůzí věnovaná taková pozornost?

Pane Schwarzenberg, prostřednictvím paní předsedající, byl jste tady někdy v minulosti grilován? Jak se postavila podezření na vaše napojení na české (nesrozumitelné)? Že jste obchodoval s parťákem zavražděného kmotra Mrázka. Jak Sněmovna řešila vaše dotace na obnovu rybníků? No nijak. I média to přešla bez povšimnutí. Já vám to můžu připomenout. V roce 2002 jste podal žádost na státní dotace na opravu svých rybníků v rámci programu Obnova rybníků po povodni. Na tento účel jste obdržel v září 2003 částku 2,7 milionu korun na obnovu Kroupovského rybníka a o dva měsíce později částku 1,8 milionu korun na obnovu rybníka Ždír (?). U Kroupovského rybníka byl přesažen termín pro kolaudaci zhruba o šest měsíců. Ministerstvo financí vám ale prominulo chyby ve využívání dotací při obnově vašich rybníků. Stalo se to za vlády Mirka Topolánka a ministra financí samozřejmě dělal Kalousek. A jeho úřad v dotaci neshledal závadnou.Nikdo nekřičel.
Nebyl jste náhodou, pane Schwarzenberg, prostřednictvím paní předsedající, ve střetu zájmů? Pamatujete si, co jste řekl do médií? Že jste o tom s nikým nemluvil? Proč takové ujištění v mém případě nestačí, ale vám ho všichni spolkli? To jste všichni zapomněli, že pan Schwarzenberg a jeho firmy získaly na dotacích ze státního rozpočtu přes 150 milionů korun?
A proč jste ve Sněmovně neřešili privatizaci karlovarské Becherovky? Nebo asi tady všichni trpíte ztrátou paměti. Tak já vám to připomenu. O privatizaci karlovarské Becherovky pravděpodobně rozhodlo to, že vítězná firma měla ve vlastnické struktuře Karla Schwarzenberga přítele finančníka Zdeňka Bakaly, který o několik let později brutálně ovlivnil privatizace OKD a z firmy vytuneloval 110 miliard korun. Vše kolem privatizace Becherovky se odehrálo ve středu 3. září 1997. O přestávce jednání Poslanecké sněmovny. Tehdy se pro strach parlamentu narychlo sešla Klausova vláda a většinou hlasů upřednostnila nabídku pana Bakaly a Schwarzenberga. Tentokrát to ale nebyl Klaus, kdo řídil tuhle privatizaci. Pro tento projekt zvedly ruce všichni ministři za Občanskou demokratickou alianci. Je zvláštní, že členem ODA byl tentokrát taky pan Schwarzenberg. Byť většina Klausovy partaje podle pamětníků upřednostňovala firmu Stock. Nicméně vyhrál tedy pan Schwarzenberg a s panem Bakalou, a to přesto, že jejich podnikatelský záměr byl meziresortní komisí vlády označen za nejhorší. Proč jste tedy ve Sněmovně nikdy neřešili podivné okolnosti této privatizace, kterou prokazatelně ovlivnila vysoká politika, nikoliv ekonomické zájmy českého státu? (Hluk v sále.)
Já na rozdíl od pana Schwarzenberga nejsem pokrytec. Já ANO financuji ze svých peněz.

Vy tu sedíte šest let, říkal jste, že za peníze ČEZu se tady financovaly politické strany, ale přitom každý v tomhle sálu ví, že vznik TOP 09 byl financován právě z peněz ČEZu, které zařizoval Kalousek, Topolánek a Roman.
A nyní se také obrátím prostřednictvím pana předsedajícího, pardon, paní předsedající, omlouvám se, na nejvyšší morální autoritu této země pana Kalouska. A zeptám se ho, ke kterým jeho kauzám, kterých je tolik, že se to nedá ani všechno vyjmenovat, se sešla Sněmovna? Je o nich ostatně napsaná celá kniha Nadačního fondu proti korupci. (Ukazuje "Modrou knihu".)
A já přečtu jenom kapitoly, abyste si osvěžili paměť. Jak to bylo s padáky? Kolik tam bylo mrtvých? Modernizace tanku T-72. Štábní informační systém. Prodej deseti letounů MiG-29. Prodej stovky tanků řady T-72 do Alžírska. Prodej kasáren na Náměstí Republiky. Kalouskův systém rozdávání zakázek. Kauza Diag Human. Ochrana vzdušného prostoru a kauza Gripeny. Kauza mýtné. Ano, naše vláda zdědila kontrakt s Kapschem, který byl uzavřen tak, že neměl konce. Kauza elektronické viněty. Kauza hazard. A znovu armáda - kauza letadla CASA. Starost o přírodu nebo ekologická super zakázka. Ta naštěstí nevyšla. To pan Nečas zakázal. Starost o církev a církevní narovnání.

Byla snad díky těmto skutečným kauzám svolaná mimořádná Sněmovna? A byl za ně někdo někdy stíhán? Třeba kauza Kalouskem užívaného luxusního bytu prodaného panem Hávou panu Kašákovi v době, kdy byl Kalousek jen krátce politikem. Jeho vazby na jeho přítele a později náměstka pana Fuksu, zakázky firmy švagra Kašáka jdou za 150 mil. v době, kdy byli lidé s vámi spojeni v rozhodování o těchto zakázkách, a později byla firma sponzorem pana Kalouska. S odhalením kauzy přišla v roce 2002 MF DNES, naštěstí jsem ji tehdy nevlastnil. Známá zbrojař Háva prodal Kalouskovu švagrovi Lubomíru Kašákovi luxusní byt v Praze za 6,5 mil. korun. Kašák v něm pak za nájem 15 tisíc korun měsíčně nechal Kalouska bydlet. Přes něj tento byt pak získala po Kašákově smrti jeho sestra, manželka ministra Kalouska. Lubomír Kašák byl napojen na aféry příbramského Palerma a jeho firma IDOS dostala zakázky od města 150 mil. korun. Lubomír Kašák nakonec skončil zastřelen a jeho vrah vzápětí podle policie spáchal sebevraždu. Já nevím, kolik bylo mrtvých kolem pana Kalouska. To určitě nebylo pro Sněmovnu důležité.

Privatizace OKD. Kvůli kupónové privatizaci vašeho zakladatele ODS Klause ztratil stát majoritu v OKD. Proč v roce 1997 vláda Václava Klause nezasáhla? Proč policie nezasáhla, když bývalý šéf Fondu národního majetku Češka podal trestní oznámení a pokusil se tento proces zastavit? Případ OKD je případ bezprecedentního bezcitného vytunelování firmy, kde jeho finančník Bakala a jeho kumpáni díky privatizaci získali a vytáhli z firmy OKD přibližně 110 mld. korun. Ano, vážení horníci, 110 mld. korun. Na prodej podílu akcií při veřejné nabídce vydělal 30 mld. Podle výročních zpráv NWR a OKD získal za období 2006 a 2012 jen na dividendách 65 mld. Dalších odhadem nejméně 15 mld. vydělal prodejem bytů a ještě mu zůstal další majetek v hodnotě 10 mld. A to tím, že rozdělil OKD dne 22. května 2006 na několik firem. Nemovitosti převedl na nástupnické společnosti. Jeden příklad za všechny. Společnost RPG RE LAND, která se 5. května 2014 přejmenovala na společnost Asental Land. Minulý pátek jsem se zúčastnil odborářské konference horníků a v ten den Asental Land ještě vlastnil 19 862 parcel o celkové výměře 45 903 106 metrů čtverečních pozemků v celé České republice a 92 nemovitostí. Společnost RPG RE Residential se přejmenovala dne 1. 12. 2006 na RPG Byty. A co se stalo? Horníci byli připraveni po privatizaci a následných krocích pana Bakaly o byty, neboť ten je dále vesele pře prodal. Přitom slíbil horníkům prodat byty za 40 tisíc. O ceně, za kterou je Bakala prodal, lze jen spekulovat, ale taková transakce by mohla představovat přibližně 10 mld. korun.

A co je dneska výsledkem? OKD hrozí kolaps. Hrozí uzavírání dolů a propouštění horníků. Ptám se. Proč nehovoříme o této kauze a jejich důsledcích, která se významnou měrou dotýká státu? Je tu snad mimořádná schůze kvůli tomu? Jasné, že není. Pan Bakala byl přece sponzorem politických stran. Přece ODS a TOP 09. Jen v roce 2010 dal 15 mil. ODS a TOP 09 7,5 mil. A Věcem veřejným 6 mil. Já vás tedy žádám, abyste ty peníze vrátili firmě OKD. Vraťte to horníkům, abychom platili méně pro jejich předčasné důchody, které jsme jim slíbili. A samozřejmě naše koaliční vláda se o ně postará. Ale takových zvěrstev, které tady politické strany uskutečnily po revoluci, bylo tolik, že bych tady mohl mluvit měsíce.
Teď bych se chtěl vyjádřit k mediální štvanici, kterou na mě systém pořádá. Byli to právě Bakalovy novináři - (Hlasy zprava: Matrix.) Jo, jo, Matrix. - kteří se této kampaně aktivně účastní, kteří si ani nedali tolik práce, aby zjistili, že dotace je 50 mil., ne 54. Ještě dnes ráno tuto lež opakovala veřejnoprávní Česká televize. Takže jeden napíše 54 a všichni to opisují. Myslím si, že někteří z vás si vzpomínají na můj tweet "Zítra asi něco koupím" a nebudu to radši rozvádět. Bakalova novinářka šla 7. března 2016 ve 13.46 ještě dál. Poslouchejte, co napsala: Dobrý den, podle našich informací zasahuje policie v Čapím hnízdě. Je to pravda? Co na to říkáte? Jak budete postupovat? Vnímáte to jako politickou objednávku? Volal jsem kolegům a samozřejmě tam žádná policie nebyla. Novináři nevěřili, tak tam vyjeli. A žádná policie tam skutečně nebyla. Zklamaně tedy odjeli pryč. Ale představte si, že bych na tu esemesku novinářce reagoval třeba jen, že o tom nic nevím. A možná by to zveřejnila a škoda by byla dokonána. A tohle všechno píšou média, která vlastní Zdeněk Bakala, člověk, kvůli kterému Česká republika přišla o miliardy, člověk, který nechává krachovat doly a zbaběle utíká do Švýcarska.

Dalším strůjcem nenávistné kampaně je majitel TV Barrandov Jaromír Soukup, který mě denohestuje přes svoji televizi a všechna svá média. Začalo to kauzou, kterou vymyslel Soukupův novinář Daniel Köppl, který účelově sbírá dehonestující informace na moji rodinu. Na moji partnerku vyrobili kauzu "Kabelka". Moje paní byla v televizi Barrandov dehonestována opakovaně. Soukupovy nohsledi a šmíráci čekali v autě každé ráno po dobu několika dní před bydlištěm bratra mé ženy a sledovali jeho manželku a jeho samého. Svými články a pořady terorizují naši rodinu s jediným cílem - poškodit ji. Je to jistě jen náhoda, že pan Soukup v minulosti pomáhal s kampaněmi ODS, Strany zelených, TOP 09, Věcí veřejných a dalších. On byl tvůrcem ekonomického programu Strany zelených a měl na starosti dotace z Evropské unie. A taky byl strůjcem fiaska mistrovství světa v klasickém lyžování v Liberci, po kterém zůstaly stamiliónové dluhy. Mimochodem se mi také snažil prodat svoje impérium za 3 mld., ale protože k obchodu nedošlo, na oplátku čelím nenávistné a systematické kampani s cílem poškodit mě i mou rodinu.
Dalším mediálním magnátem, jehož týdeník na mě soustavně útočí a lže, je František Savov, toho času na útěku ve Velké Británii, člověk podezřelý z krácení daní za daňový únik ve výši 780 mil. korun, po kterém bylo vyhlášeno pátrání, člověk, který se podílel na tunelování Českých drah a na vyvedení 500 mil. korun z České konsolidační agentury, získal miliónové majetky, které dříve patřily SSM. Jednalo se o jeden z největších polistopadových tunelových podvodů. Vlastnil firmy s neznámou vlastnickou strukturou se sídlem v zahraničí. Momentálně čeká na rozhodnutí soudu v Londýně, kde byl zadržen. I jeho firmy nebo firmy na něj napojené získávají peníze od státu, třeba na mediální kampaň značky Klasa za 300 mil. Jen tak mimochodem část kampaně na tuto značku dělal právě s panem Soukupem.

Další z nositelů pravdy a člověk, který se vyjádřil do médií s jistotou, že jsem udělal dotační podvod, je pan David Ondračka z Transparency International. Pana Ondračku jsme oslovili před parlamentními volbami v roce 2013. Hnutí mu nabídlo, aby byl stínový ministr vnitra, ale tehdy neměl tu odvahu se k nám přihlásit.
Až poté, kdy jsme v říjnu 2013 uspěli, tak při jednání koaliční vlády měl najednou velký zájem být ministrem vnitra. Pan Ondráčka nemá o případu žádné informace, ale na veřejnosti tvrdí, že se jedná o dotační podvod. Bohužel, také Česká televize, veřejnoprávní instituce, od které by diváci za své koncesionářské poplatky právem očekávali nezávislé a objektivní zpravodajství, rozjela otevřenou kampaň o Čapím hnízdě a není schopna si ani ověřit informace, jak jsem to viděl dnes ráno, že dotace není 54 milionů, jak píší Bakalovi novináři, ale 50, přestože kauzu vyšetřuje auditní orgán Evropské komise, Evropský úřad proti podvodům OLAF a Policie České republiky, a to vše pouze jen na základě série anonymních udání do Bruselu a Policii České republiky.

Chtěl bych jenom připomenout občanům, že za televizní poplatky ve veřejnoprávní televizi platíme 135,- Kč měsíčně a za rozhlasové poplatky 45,- Kč měsíčně, to je dohromady 180,- měsíčně. V roce 2014 inkasovala Česká televize od občanů na poplatcích 5,68 miliardy korun. Český rozhlas inkasoval na poplatcích od českých občanů 2 miliardy 30 milionů korun, proto považuji za neuvěřitelné, že veřejnoprávní instituce, kterým občané platí dohromady 7,7 miliardy korun ročně, jedou intenzivně kampaň na Čapí hnízdo, kterou vyšetřuje policie a všichni. Na Český rozhlas a Českou televizi mají dohlížet jejich rady, dbát na to, aby zpravodajství bylo objektivní a vyvážené. Mohou volit a odvolávat generálního ředitele. Zdánlivou objektivitu má zaručovat fakt, že nominace radních navrhují společenské organizace, jenomže tradiční strany si umí poradit. Protáhnou svého člověka přes organizaci a pak si ho v rámci širší koalice zvolí do rady. Většinou jde samozřejmě o politické vysloužilce, odložené členy nebo stranické aktivisty, kteří za udělení teplého místa své straně věrně slouží. To je i případ televizního radního Zdeňka Šarapatky, který chtěl zrušit pořad moderátorky Jílkové: Máte slovo. Víte, co mu tak hrozně vadilo? No že tam byl Babiš a že mluvil dokonce o snížení DPH na pivo, točené, a že tam mluvil o EET. To je neuvěřitelná drzost, že český ministr financí může v České televizi mluvit o chystaném zákonu, který se dotkne stovek tisíc českých lidí. Absolutně tedy nechápu, čí zájmy ten pan radní hájí. Čeští občané to asi nebudou.
Česká televize a rozhlas jsou nezávislé na papíře, ve skutečnosti poslouchají tradiční strany a za dobrou práci mají ředitelé televize a rozhlasu nezanedbatelnou protislužbu. Jejich hospodaření s penězi, které dostanou od lidí, není prakticky nijak kontrolováno. Proč by tedy měli zájem s tím něco dělat.
Moderátorka pořadu "168 hodin" si logicky klidně dovolí v hlavním vysílacím čase říct, že jsem si nenápadně přihrál 50 milionů ze svého gigantu. Jak si to vůbec může dovolit? Tomu nerozumím. Jak se já můžu bránit? Jen se ozvu a všichni začnou křičet: Cenzura svobodným médiím. I vystoupení pana reportéra Vrány dnešní ráno v České televizi, který tvrdí, že v účetnictví hnízda se neobjevuje žádný investor. Jaký investor, pane Vráno? Investor je Farma Čapí hnízdo. Asi jste myslel akcionáře. To je vidět, jaká je úroveň, koho zvou do České televize. Pan Leština taky mluvil stejně od Bakaly, že kde je ten investor? Investor a akcionář jsou celkem různé věci. Takže zkuste si v tom udělat pořádek.
Hnutí ANO proto dlouhodobě prosazuje úplné odpolitizování televizní a rozhlasové rady a zároveň přísnou kontrolu nad tím, jak jsou využívány veřejné peníze v televizi a v rozhlase. Tak přece zní i jedna z definic veřejnoprávních médií. Cílem jejich provozování je zabránit zneužití médií politickými stranami a podpořit média jako čtvrtý pilíř demokracie.

Takže, tolik ke kauze Čapí hnízdo. Nepochybuju, že cokoliv bych dneska řekl, že štvanice na mě bude pokračovat. Pro mě by bylo nejlepší dneska rezignovat. Aspoň bych mohl jít za lidmi a vysvětlit jim, co je to Čapí hnízdo, jak funguje politika. Dneska to vím. V říjnu 2013 jsem to nevěděl. Ale já to neudělám, protože jsem slíbil mým voličům, že budu bojovat za náš program.
A proto budu dále pokračovat. Není důvod, aby naše koaliční vláda nefungovala dál. A samozřejmě to závisí na našich koaličních partnerech. Ale já si myslím, že jsme si našlápli dobře a že bychom měli dále fungovat ve prospěch této země. Děkuju za pozornost. (Poslanci ANO povstávají a dlouze tleskají.)
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´
Toto prohlásí Místopředseda vlády a ministr financí - a nic se neděje?
Ale, ale právníci, ale, ale soudci, ale, ale policie, ale, ale vládo Ono to vypadá, že vám pan Babiš neřekl nic nového, všichni to víte a všichni na to serete!!! Co tak všichni ti jmenovaní za to nic nedělání, se aspoň pokály lidu, vrátili ty nakradené a jakoby vydělané jmění národu. Někteří po řádném stíhání soudů, si šli odpočinout z vládních loží na dřevěné sedačky do Ruzyně, a aspoň se pravdě, spravedlnosti udělalo trochu zadost. Všichni, kteří po minulé generaci dostali zpátky dědictví a rozšustrovali ho, protože jednoduše nemají vlohy a fištrón jako jejich předci, by měli vrátit, co jim ještě zbylo a co prokazatelně prošustrovali si odpracovat ve veřejně prospěšných zařízení. Taková ta bohulibá rozmarnost šustrníků by měla navždy skončit. Lidé, kteří jsou odpovědní za vedení, by měli prokazovat odpovědnost, anebo je kastrovat. Stát nepotřebuje vyčurané vládnoucí blbce. Bez to jich máme víc jak dost!!!
Jsme tak zboulovaní životem, že mlčíme jako koza před porážkou. Vlastně ta aspoň se vzpouzí, a řekne mek, mek, mek. Tihle vladaři pro nás přeci nic nedělají, jenom kradou naducané platy a choulí se, aby jim to vydrželo do penze. Musím opakovat slova našeho pastora pana Pythy: "Copak se nezvedne, ani ne dvacet tisíc odhodlaných Blanických Honzů, zvednou zbraně a vyčistí tu rakovinu mamonářských zrádců ve vládě." Je to parta naprosto ukecaných žvanilů a už ten způsob jakým handlují obrovskou invazi, je pouze k pláči. Jednoduchý způsob jak toto vše rychle a spravedlivě vyřešit je skutečně poslechnout paní ekonomku Šichtařovou, kterým je: Nedejte jim volové peníze.

Něco takového, že otevíráme náruč invazní armádě, je v minulosti naprosto unprecedentní. Celé Evropské vedení má zatemněný mozek sádlem a pouze chce vladařit do pense a serů i na vlastní děti.