PRÁVNÍCI JSOU OPRAVDU CHUDÁCI

22. května 2016 v 1:27 | James Macik
NÁŠ MILÝ KOCOURKOV
PRÁVNÍCI A SOUDCI JSOU OPRAVDU CHUDÁCI!

Když se soudci vyjádřili, že jim musí být přidáno, aby byli nezávislí, hned mě napadlo, že nebudou nezávislí, i kdyby měli milión … takové máme soudce, vše co vládne tomuto státu je stejná verbež.

Navíc, když si přečtete o kategorii soudců s praxí nad 30 let - kdo jsou?

Když Vám nemá být z toho do breku, nedá se nic jiného dělat, než jim zatleskat!
Jsou opravdu šikovní a to tvrdé nekonečné "procesní nasazení". Když se třeba v H-systému rozhodovali více než 10 roků a to není ojedinělý případ..........
Jsou to nenažraní šmejdi !!!!

Platy u obecných soudů nyní a po zvýšení:
do 5 let praxe
u okresního soudu:
Bylo Nyní
56 800 62 500

u krajského soudu
62 000 68 200

u vrchního soudu
67 800 74 600
---------------------------------------------
s 15 lety praxe
u okresního soudu:
83 900 92 400

u krajského soudu
92 900 102 300

u vrchního soudu
103 200 113 700
-----------------------------------------------
s 30 lety praxe
u okresního soudu:
97 400 107 300

u krajského soudu
107 800 118 700

u vrchního soudu
118 700 130 700

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Všichni soudci dále pobírají paušální náhradu ve výši 3600 korun, nově to má být 4000 Kč.
___________________________________________________________
Co na to ještě říci? Částka, o kterou se některým soudcům zvýší plat, je vyšší, jak průměrný důchod! Ale na tom přece vůbec společnosti nezáleží. To se to potom chrochtá plebsu!
Tak to je ta spravedlnost po česku!!!!!!!!!! ---- Kocourkov, Kocourkov, Soudruzi Kapitalisti.Několik poznámek k výše uvedenému článku:
Soudci se vylíhli z právníků.
Sedí jako slepice na jednom bidýlku a jen tak nikoho mezi sebe nepustí. Je jich u nás v tom našem maličkým státě na deset tisíc. Chcou také žít, a tak se musí činit podle staročeského úsloví: "Bez práce nejsou koláče." Už jen těmi platy okrádají tax poplatníky.

Naštěstí mají Komoru, která na ně dohlíží jako soudružka kvočna a dbá, aby nebylo kuřátkům ublíženo. Mají také Plzeňský a často "Plzeňskou" Universitu, která je z velké části placená státem a tedy lidem, kde je především naučí jak navnadit a upsat zákazníky, jak je vysát - ať chcou, nebo nechcou, a hlavně nekonečně a "odborně" kecat. (Viz Služební zákon pro státní služebníky). Po vystudování mají nekonečné pole působnosti a naprosto nemají zodpovědnost a žádnou kontrolu - na cokoliv. Jejich činnost pod záštitou: svobody podnikání, je u nás jedna z nejvýnosnějších. Je to povolání se zlatým dnem - viz exekutoři. Tzv. komora právníků, která je složená z těch samých zlodějů, na právníky sice dohlíží, ale pouze aby měli ty nehorázné výsady a nebylo jim ubližováno. Jako kdyby vůbec někdo mohl jim ublížit. Dokonce i vláda nemůže, protože se skládá z těch samých JUDRŮ, MUDRŮ či LUDRŮ..
To ovšem není plat, to je uplácení soudců, aby byli loajální k těm vedoucím osobám. Tedy nikoliv státu! Ovšem, to nežijí jenom z platů, ale aby měli na "základní potřeby" - jako super auta, západní papu, - lanýže, ruské jesetery a jikry, kraby, raky, molusky, Francouzský konak i šampus, Maďarský Tokaj, uherák, šaty s Damašku, dederonky, Victoria secret, French modu, French voňavky, dívky i děvky, atd. - tak jsou většinou v různých komisích, kde doslova jen sedí a straší svým titulem i jménem. Často i svým zjevem. Takových komisí je u nás nepočítaně a snad není jediného právníka, aby v něčem neseděl. Jejich odnož soudců už nevyjímaje. Jejich platy jsou vysoko nad lidem a nebudou sami proti sobě. Obyčejný lid by měl důsledně je zprůměrnit a odebrat jim tu zlatou husu hamounů.

Kdyby chtěli živořit, tak půjdou do výroby, policii, nebo do důchodu. Je s podivem, že výrobní mládež i důchodci a nakonec i ta policie si to nechá líbit, nevytáhne řemeny a nenaplácá těm několika tisícům vrchnostenským, jejich prostopášný zadek. Ne, nechají je loupit, že by se i Babinský styděl.
Jejich nejlepší tah, kdy po čase el-Doráda s privatizací, zblbli lid vyrovnáním, odlukou, odstátněním a kdoví čím ještě, tak s jejich požehnáním darovali církvím obrovské statky lidu. To si nedovolil ani soudruh císař. Nejenže zadlužili dnešní generaci tímto balvanem, ale zadlužili i nenarozené děti. Nenašel se jeden jediný právník či soudce, který by řekl: "Kluci neblbněte, vždyť za to slušní lidé (často pomáhající církvím) a už vůbec ne nenarozené děti, nemůžou. Vždyť si zaděláváte na budoucí restituce, kdy ti lidé budou právoplatně chtít náhradu a až ty dnes nenarozené děti vyrostou, tak vám za to dají právoplatně přes držku!" Ani jeden z těchto právních učenců se neozval z toho prostého důvodu, že vědí, že církve začnou s těmi nemovitostmi lichvařit - a to bude pro ně znova el-Dorádo, jako za "tatíčka" Klause. Už roky kaní jako ten pes, a netrpělivě čekají, až jim církve hodí tuto kost.

Pro právní smetánku a podobné neřády by stát měl zřídit pevný řád. BISS či podobná instituce by měla tvrdě dohlížet na tu svobodně loupící kastu a jejich platy měli odpovídat možnostem státu. Jejich plat by měl být spíše průměrný, aby měli incentiv zvednout platy všeho lidu a nejenom sobě. Nakonec je to jenom neproduktivní segment národa, který vysává stát a produktivní lid, jako málokterá instituce. Umravnit tuto nenažranou kastu by se mělo zákonem. Jak říká pan profesor Keller: "Během padesáti let se produktivita práce zvýšila mnohokrát. Ovšem ti kteří se o to zasloužili nejvíce, a obyčejný lid, z toho žádný prospěch nemají." Pouze smetánka, která žije vysoko nad lidem a jak říká pan sociolog Hampl, jsou všude jinde, ale ne doma a našeho "robkoše" viděli tak, - vycpaného v muzeu. Nemohou s ním soucítit, protože se pouze stýkají s ještě větší zahraniční smetánkou a z Bruselu buseranty. Jsou vysoko nad lidmi a podle toho jednají.

Z toho by měli pracující a národ vyvodit poučení a konečné důsledky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama