PANE PRESIDENTE. No tak to máte na stole!!

9. května 2016 v 0:44 | James Macik

Je vůbec možné, aby se i jediná stovka slušných lidí stavěla proti nejlepšímu presidentu, (s výjimkou pana Masaryka), kterého tento stát měl? Je národ opravdu tak zblblý a naprostý mešuge mediem a vším, že si dovolí protestovat proti člověku, který se snaží zlepšit a pozvednout celý národ? Ne, nejste svatý a můžu mít nějaké výhrady vůči vám. Jste ale nejlepší, co národ dnes má. Místo aby se za vás postavil jako jeden muž, tak si někteří stěžují, že jste použil pár sprostých slov. Můj ty smutku: V této obhroublé době?

MÁTE NAPROSTOU PRAVDU, PANE ZEMANE, a slovy Jana Wericha bych dodal: "Ono se to jinak nedá!!!" Sám vidíte jak ta "demokracie se svobodou" čvachtá a jede se močálem černým kolem bílých skal. Ti "korektní" lidé snad už jsou tak zpracovaní, že nerozeznají pravdu od přetvářky. Sám vidíte kam ta jejich "svoboda" a naprostá nezodpovědnost, zodpovědných osob, dovedla. Jsem hluboce rozhořčen, že člověk, který nabízí vrátit vládu do rukou lidu, je jakkoliv insultován. Zbohatlíci, právní smetánko, pátá kolono a protinárodní kontro. Tož tak to ne!!!
Kdybych nebyl daleko za mořem, vzal bych telefon a začal organizovat všechny slušné a rozumné lidi k vaší podpoře. Udělám to i tak, a zveřejním tento list a rozešlu to i vašim nepřátelům, aby se semkli v jeden šik a postavili se za vás. Tahle zem si nezaslouží nadále fungovat bez vašich - vlastně minimálních ideálů, které jsou v pravdě lidové. Dnes není čas být přikrčený doma v koutě, ale pozvednout se na obranu svobody, ideálů, budoucnosti. Postavit těm tlučhubům opravdovou hráz.
Jsme rozhádaný národ a těžko se shodneme, ale vy jste doslova záruka, že se otočí směr tohoto potápějícího Titaniku a vytáhnete náš národ z hlubin šedivosti, a zapálíte jiskru idealismu, rozumu, snášenlivosti, a opravdové svobody, která je zakořeněná v našich normálních lidech.

Dnes není čas na debaty a hádky, ale je čas se postavit a podpořit vás a rozumné ideály, kdy skončí exekuce, nezaměstnanost, emigrantská nesnášenlivost a vydírání poplatníků zahraničními koncerny a našimi vládci, kteří žijí vysoko nad lidmi a berou nezasloužené odměny. To na rozdíl od vás, který se aspoň snaží zmírnit dopad dluhů zadělané nezodpovědnými panovníky.
VOLÁM, aby se všechen rozumný a zodpovědný lid postavil za vás, na čas přestal dohadovat se o žabomyší věci, ale konečně se semknul kolem osoby, která mnohé napravuje. Jednou pro vždy skončil ten hloupý boj mezi sebou. Každé ty strany a opoziční straničky najdou i kus svého programu ve vaší politice a bylo by na čase postavit se v jeden šik za vás a vytvořit hráz tunelářům, nezodpovědným vládcům, vládním příživníkům a nekonečným tlučhubům. Copak nevidí, že kdyby nebylo bohatých, a mocných, kteří vám hází klacky pod nohy, byli by vaše reformy mnohem dál? Nejde to rychle, ale pomalu připravujete půdu, aby si tato zem přeci jen vydechla. Zrovna tak jako pan Babish byl by dál, kdyby měl více prostoru a nemusel se ohlížet na bohaté a mocné.

Rozumní slušní lidé zvedněte se na obranu pana presidenta, ať jste jakéhokoliv vyznání a jakékoliv strany. To co se děje, je boj proti zlu, proti bezpáteřné anarchii, která u nás už léta bují a je třeba zavést pořádek, odpovědnost a také trocha toho idealismu, vize prosperujícího státu, neuškodí. Mnozí si pletou SVOBODU s ANARCHIÍ zlodějů; Lidé se musí přestat bát, konečně postavit hráz zlu a vyděračství mocných. Pan Macek, váš ideový odpůrce by však udělal pro lidi daleko více, než zazobaní anarchisté. Skoncovat s vladaři, kteří by chtěli pouze utahovat opasky druhým a sami žít vysoko nad národem. Všechny ty malé strany by se měli na čas semknout a ukázat, že určité hodnoty jsou národu dané a svaté. Nikdo nemá právo hodnoty manipulovat, jako třeba pan Putna, či Knížák.Vůbec mi není PUTNA jak se projevuje Putna a všichni jeho podobové by měli být posláni dlouhodobě na rekreaci do Novaja Zemlia. Tam by se také mohl projevit a vykládat ty svoje teorie tučnákům a snad i tulenům.

Nakonec bych dodal: Jen víc takových Zemanů a ne Kožených, Klausů, bláznů, kteří vybraně mluví a nevybraně jednají, kradouc jako straky, jsou nadutí, přemoudřelí jak dědečkovy kšandy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama